Заміна скла (дисплею) iPhone X в м. Львів

iPhone X – був представлений як смартфон майбутнього. При його розробці інженерам компанії Apple вдалось запропонувати користувачам декілька цікавих новинок. Це без рамочний дисплей, а також система розпізнавання обличчя Face Id. Але не все так добре адже з великим екраном збільшилась ймовірність його пошкодження.

Цей смартфон має безліч особливостей тому, якщо вам потрібна заміна скла iPhone X – звертайтесь в наш сервіс.

Час: до 3 годин

iphone x чорного кольору

  Ім’я*
  Телефон*

  Як тільки не хвалила Apple свій новий OLED дисплей. А також безліч разів наголошувала на міцності захисного скла. В теорії – це звичайно так, проте на практиці все по іншому. Першими в сервісні центри прийшли власники айфонів які розбили скло. І їх кількість лише збільшується, станом на зараз – заміна скла iPhone X – це звична справа.

  Тому, якщо ви власник айфона Х і у вас розбився екран, не варто засмучуватись. Приходьте в наш сервіс, ми за декілька годин усунемо всі пошкодження і ваш смартфон буде виглядати як новий.

  Коли потрібно замінити скло чи екран в iPhone X

  Розбите чи подряпане скло – це одна з найпопулярніших проблем у всіх смартфонів. В яблучній компанії використовують якісне скло яке добре протистоїть ударам але легко піддається подряпинам та тріщинам.

  Давайте розглянемо симптоми, що вказують на необхідність заміни:

  • Телефон погано реагує на дотик;
  • Розбитий екран може призвести до потрапляння вологи в середину смартфону, що викличе ще серйозніші ушкодження;
  • Велика кількість дрібних подряпин.

  Наші переваги

  Досвід понад 5 роки

  Швидкий
  ремонт

  Гарантія
  30 днів

  Зручне розташування

  Ми не рекомендуємо проводити заміну скла в iPhone X самостійно. Ця процедура була складною і в попередніх моделях, з виходом новинки стала ще складнішою. Під фронтальною панеллю знаходиться велика кількість шлейфів, які по своїй природі є доволі крихкими.

  Щоб ремонт пройшов успішно потрібне спеціальне обладнання та досвід в проведенні такого плану роботи. На щастя наш сервіс обладнаний потрібними інструментами, а також має в активі досвідчених майстрів. Тому якщо вам потрібна термінова заміна скла iPhone X в м. Львів – звертайтесь в сервіс ScreenFix.

  Як нас знайти

  Адреса

  м. Львів, пл. Осмомисла 4

  Робочий час

  Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  Сб: 10:00 - 18:00

  Зверніть увагу, що ми спеціалізуємось саме на ремонті телефонів компанії Apple. Щоб здійснити ремонт не потрібно попередньо записуватись – приходьте в наш офіс і ми швиденько усунемо всі неполадки.

   Ім’я*
   Телефон*
   Модель iPhone
   Деталі

   Вас може зацікавити заміна скла

   8 plus
   8
   7