Заміна скла iPhone SE 2020 в м. Львів

Як відомо Apple старанно працює над своїми пристроями, щоб їхня вартість відповідала якості. Йде постійне вдосконалення технологій щоб захистити прилад від пошкоджень. Але наше життя таке активне та насичене, що передбачити абсолютно все не можливо. Розбитий екран – це проблема №1 серед власників смартфонів і власники iPhone не виключення. Саме тому і заміна скла iPhone se така затребувана операція.

Залишити заявку на ремонт

Час: до 3 годин

Швидка заміна скла в iphone se

  Ім’я*
  Телефон*

  Скло на екрані iPhone SE 2 2020 року – це своєрідна броня, що оберігає від різноманітних пошкоджень. Apple позиціонує це покриття як таке, що не дряпається і не піддається ударам, прикрі випадки все ж трапляються. Один необачний рух і на склі вже є тріщини, які роблять подальше використання смартфону некомфортним.

  Ми рекомендуємо здійснювати заміну скла iPhone SE 2 2020 рокуякомога швидка після того як він зазнав ушкодження. Це дозволить уникнути появи подальших проблем. В нашому сервісі ми швидко здійснимо ремонт iPhone SE за помірною ціною.

  Заміна скла iPhone SE 2 2020 на найвищому рівні

  iphone se після заміни склаМабуть найголовніше, що цікавить вас – це скільки буде коштувати заміна скла в iPhone SE 2020. Все буде визначатись після діагностики, адже є безліч причин пошкоджень:

  • Потрапляння пилюки чи вологи
  • Сильне надавлювання або удар
  • Невдала спроба зігнути телефон. Часто таке трапляється зовсім випадково, клієнт міг наступити на iPhone або сісти на нього
  • Велика кількість подряпин та мікро тріщин
  • Пошкодження від гострих предметів чи ключів

  Але будьте певними, в будь-якій з цих ситуацій ми оперативно зможемо здійснити ремонт вашого iPhone.

  Де можна замінити екран iPhone SE 2 2020

  З ростом популярності телефонів фірми Apple, росте і кількість сервісних центрів. У Львові таких сервісів також доволі велика кількість. Проте не кожному можна довірити свій апарат.

  Саме тому, якщо ви шукаєте сервіс для якого заміна скла – це звична справа. Звертайтесь до нас. Наші майстри, за багато років, набили руку на усуненню проблем такого роду. Це дозволяє їм провести ремонт вашого iPhone SE швидко та за доступною ціною.

   Ім’я*
   Телефон*

   Щоб здати в ремонт ваш iPhone не потрібно записуватись, прийдіть в наш сервіс, що знаходиться в м. Львів на пл. Осмомисла 4 і ми швиденько все полагодимо.

   Якщо у вас виникли запитання – телефонуйте прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію.

   Адреса

   м. Львів, пл. Осмомисла 4

   Робочий час

   Пн-Пт: 10:00 - 19:00
   Сб: 10:00 - 18:00

   Вас може зацікавити заміна скла

   iPhone 6
   iPhone 6 plus