Заміна скла iPhone 8 в м. Львів

Власники сучасних гаджетів Apple часто стикаються з проблемою пошуку хороших, професійних майстрів, здатних в найкоротші терміни усунути неполадки в будь-якому смартфоні. І хоч деякі з цих моделей тільки недавно з’явились на прилавках магазинів, спеціалісти нашого сервісу встигли не один раз провести ремонт iPhone 8. Найпопулярнішою операцією, як і завжди, залишається заміна скла.

Час: до 3 годин

Здійснюємо ремонт iphone 8

  Ім’я*
  Телефон*

  Наш сервісний центр спеціалізується на ремонті айфонів в м. Львів. Ми не пропонуємо здійснити заміну скла будь-якого смартфону, адже наші майстри знають все про техніку Apple і якісно проводять її ремонт.

  Невеликі тріщини і сколи на екрані звична справа практично для кожного власника смартфону. Проте, що робити якщо по склу розійшлась «павутинка»? В такому випадку відразу ж потрібно усунути цю проблему, щоб уникнути серйозніших ускладнень.

  Зверніть увагу, що у iPhone 8 із скла зроблено переднє і заднє покриття. А це в двічі збільшує кількість елементів які можуть розбитись. Проте засмучуватись не потрібно, заміна скла на iPhone 8 допоможе відновити зовнішній вигляд вашого телефону. Щоб записатись на діагностику – телефонуйте прямо зараз.

  +380989165286

  Головні причини щоб замінити скло в iPhone 8

  Айфони восьмої серії обладнанні захисним склом Gorilla Glass, так само як і моделі 7 покоління. В плані захищеності мало змін і для більшої надійності можна використати захисну плівку. Вона дозволить уникнути дрібних подряпин та сколів. На жаль немає матеріалу який ефективно протидіятиме удару об тверду поверхню.

  Заміна скла iPhone 8 може знадобитись якщо:

  • Телефон впав або ви ненароком вдарили його
  • Відбулась деформація корпусу
  • Сильно нагрівся чи обморозився
  • Після перепадів напруги чи збою операційної системи
  • Потрапляння вологи

   Ім’я*
   Телефон*

   Також зверніть увагу на симптоми, що вказують на несправність:

   1. Плями та розводи на зображенні
   2. Сенсор не реагує на натискання
   3. Пилюка під склом
   4. Биті пікселі на лінії на екрані

   Помітили щось із вище перечисленого? Тоді скоріш за все вам потрібна заміна скла на вашому iPhone 8. Звертайтесь в наш сервіс, ми завжди готові вам допомогти.

   Швидкий та ефективний ремонт від команди професіоналів

   Сервісний центр Screenfix готовий запропонувати своїм клієнтам таку послугу як заміна скла iPhone 8 в м. Львів. Саме на цій процедурі ми спеціалізуємось. Серед інших переваг можемо виділити:

   Досвід понад 5 роки

   Швидкий
   ремонт

   Гарантія
   30 днів

   Зручне розташування

   Ціна ремонт буде залежати від серйозності пошкоджень та роботи, що потрібно провести. Але ми намагаємось тримати ціни на найнижчому рівні у Львові. Весь процес не займе багато часу, адже ми розуміємо як тяжко зараз навіть декілька годин без власного смартфона.

   Виникли запитання? Тоді телефонуйте прямо зараз – наші майстри з радістю проведуть для вас безкоштовну консультацію. Або ж приходьте в наш сервіс і ми проведемо діагностику вашого смартфона.

    Ім’я*
    Телефон*
    Модель iPhone
    Деталі

    Вас може зацікавити заміна скла

    iPhone 8 plus
    iPhone 7 plus
    iPhone X