Заміна скла iPhone 8 plus в м. Львів

В нових айфонах 8 серії виробник використав чергові інноваційні розробки, що забезпечили безпрецедентні характеристики зображення. Цьому раді всі користувачі яблучних телефонів. Але поломки ніхто не відміняв і для їх усунення потрібні справжні професіонали. Заміна скла в iPhone 8 plus – дуже делікатна процедура. Вона виконується із застосуванням спеціального обладнання, а для також для цієї операції потрібні відповідні навички та досвід.

Ремонт: від 4000 грн

Час: до 3 годин

Гарантія: 60 днів

iphone 8 plus space gray
Ім’я*
Телефон*

Персонал нашого сервісу здійснить ремонт вашого iPhone 8 plus в найкоротші терміни і на відповідному рівні. Враховуючи те, що наші інженери щоденно стикаються з такими завданнями, діагностика і переклейка скла не займуть багато часу. Завдяки зручному розташуванню ви легко нас знайдете. Зверніть увагу, що на заміну скла iPhone 8 plus сервіс Screenfix надає гарантію 60 днів. Якщо у вас виникли запитання – телефонуйте прямо зараз, ми з радістю вас проконсультуємо.

Замовити заміну скла iPhone 8 plus

Заміна скла iPhone 8 plus – один з традиційних видів ремонту. Ця процедура дозволяє відновити естетичний вигляд та цілісність смартфону. Сервіс Screenfix спеціалізується саме на переклейці скла. Ми не займаємось будь-якою технікою, всі сили ми покладаємо на вдосконалення навичок по ремонту айфонів. Саме акцент на одному виді смартфонів і постійне вдосконалення знань дозволяє проводити швидкий і якісний ремонт.

Досвід понад 3 роки

Швидкий
ремонт

Гарантія
60 днів

Зручне розташування

Заміна скла на айфонах 8 plusТріщини та сколи можуть з’явитись в результаті неакуратного використання або просто випадковості. Окрім не естетичного вигляду – це може призвести до більш серйозних пошкоджень. Тому потрібно знати коли необхідна заміна скла в iPhone 8 plus:

  • Помітні пошкодження на екрані
  • Підвисає тачскрин, порушення в роботі системних додатків
  • Відшарування скла, довгий час відповіді після натискання, биті пікселі

Ці пошкодження не можливо передбачити але можливо усунути. Рекомендуємо уникати «базарних» майстрів. Зазвичай в них досвіду мало або його немає зовсім. Після такого ремонту все може стати тільки гірше. Тому для впевненості – звертайтесь в сервіс Screenfix.

Ми знаходимось в самому центрі міста Львів. Ціни тримаємо на низькому рівні, а послуги надаємо на найвищому.

Якщо вам потрібна заміна скла iPhone 8 plus в м. Львів – звертайтесь в наш сервіс. І вже за декілька годин ваш смартфон буде як новий.

Ім’я*
Телефон*
Модель iPhone
Деталі

Вас може зацікавити заміна скла

iPhone 8
iPhone X
iPhone 5