Заміна скла iPhone 8 plus в м. Львів

В нових айфонах 8 серії виробник використав чергові інноваційні розробки, що забезпечили безпрецедентні характеристики зображення. Цьому раді всі користувачі яблучних телефонів. Але поломки ніхто не відміняв і для їх усунення потрібні справжні професіонали. Заміна скла в iPhone 8 plus – дуже делікатна процедура. Вона виконується із застосуванням спеціального обладнання, а для також для цієї операції потрібні відповідні навички та досвід.

Час: до 3 годин

iphone 8 plus space gray

  Ім’я*
  Телефон*

  Персонал нашого сервісу здійснить ремонт вашого iPhone 8 plus в найкоротші терміни і на відповідному рівні. Враховуючи те, що наші інженери щоденно стикаються з такими завданнями, діагностика і переклейка скла не займуть багато часу. Завдяки зручному розташуванню ви легко нас знайдете. Зверніть увагу, що на заміну скла iPhone 8 plus сервіс Screenfix надає гарантію 60 днів. Якщо у вас виникли запитання – телефонуйте прямо зараз, ми з радістю вас проконсультуємо.

  Замовити заміну скла чи екрану iPhone 8 plus

  Заміна скла iPhone 8 plus – один з традиційних видів ремонту. Ця процедура дозволяє відновити естетичний вигляд та цілісність смартфону. Сервіс Screenfix спеціалізується саме на переклейці скла. Ми не займаємось будь-якою технікою, всі сили ми покладаємо на вдосконалення навичок по ремонту айфонів. Саме акцент на одному виді смартфонів і постійне вдосконалення знань дозволяє проводити швидкий і якісний ремонт.

  Досвід понад 5 роки

  Швидкий
  ремонт

  Гарантія
  30 днів

  Зручне розташування

  Заміна скла на айфонах 8 plusТріщини та сколи можуть з’явитись в результаті неакуратного використання або просто випадковості. Окрім не естетичного вигляду – це може призвести до більш серйозних пошкоджень. Тому потрібно знати коли необхідна заміна скла в iPhone 8 plus:

  • Помітні пошкодження на екрані
  • Підвисає тачскрин, порушення в роботі системних додатків
  • Відшарування скла, довгий час відповіді після натискання, биті пікселі

  Ці пошкодження не можливо передбачити але можливо усунути. Рекомендуємо уникати «базарних» майстрів. Зазвичай в них досвіду мало або його немає зовсім. Після такого ремонту все може стати тільки гірше. Тому для впевненості – звертайтесь в сервіс Screenfix.

  Ми знаходимось в самому центрі міста Львів. Ціни тримаємо на низькому рівні, а послуги надаємо на найвищому.

  Якщо вам потрібна заміна скла iPhone 8 plus в м. Львів – звертайтесь в наш сервіс. І вже за декілька годин ваш смартфон буде як новий.

   Ім’я*
   Телефон*
   Модель iPhone
   Деталі

   Вас може зацікавити заміна скла

   iPhone 8
   iPhone X
   iPhone 5