Заміна скла iPhone 7 в м. Львів

Деформація і заміна скла iPhone 7 є однією з найпоширеніших проблем у його власників. Не дивлячись на те, що іноді пошкодження не здаються серйозними, краще як найшвидше здійснити ремонт вашого айфона. Адже тріщини відкривають доступ до вологи та пилюки, які будуть осідати на внутрішніх вузлах і модулях.

Час: до 3 годин

Заміна скла в iPhone 7

  Ім’я*
  Телефон*

  Тріщини і подальше потрапляння вологи може стати причиною окислення контактів на материнській платі або повного виходу з ладу цілого ряду елементів. Щоб уникнути фатального завершення та зекономити на купівлі нового телефону, слід вчасно провести ремонт iPhone 7 і заміну його скла.

  Наш сервіс спеціалізується саме на телефонах фірми Apple. Для того щоб робота пройшла успішно у нас є все, що потрібно: досвідчений персонал, сучасне обладнання та значний досвід у цій сфері. Це гарантує високу якість та терміновість виконання вашого замовлення.

  +380989165286

  Заміна екрану iPhone 7 за доступною ціною

  Ми завжди намагаємось приємно дивувати наших клієнтів. Здійснити ремонт iPhone 7 якісно – це наш обов’язок. А от зробити його дешево – це вже маленький сюрприз для вас. У Львові безліч сервісів які надають якісні послуги але із значно завищеними цінами, ми ж надаємо такі самі послуги але за нижчою ціною.

  Ремонт iphone 7 Що ви отримуєте звернувшись до нас:

  • Безкоштовну діагностику та консультацію, яка дозволить розібратись та виявити всі неполадки;
  • Необхідні комплектуючі завжди на місці і у великій кількості;
  • Даємо гарантії, що важливо, враховуючи вартість айфона;
  • Зручне розташування сервісу (м. Львів, пл. Осмомисла 4).

  Будь-які деталі ви можете уточнити прийшовши в сервіс або просто зателефонувавши. Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні проблеми.

  Заміна скла на iPhone 7: причини проблем

  Не дивлячись на міцність скла в iPhone 7, він все-таки доволі часто б’ється. Що спонукає вас шукати місце щоб здійснити заміну скла. Давайте розглянемо як можна пошкодити екран iPhone 7:
  • Смартфон опинився на землі в результаті падіння чи удару
  • Ви подряпали поверхню ключами чи іншими гострими предметами
  • Температурні перепади (актуально для тих хто дуже часто подорожує)
  • Багаточисленні дрібні пошкодження
  • Агресивні рідини – це доволі рідкісне явище але потрапляння кислоти може пошкодити екран
  Будь-яке пошкодження заставляє вас шукати майстра для його усунення. Таких майстрів ви точно знайдете в нашому сервісі.

   Ім’я*
   Телефон*

   Заміна скла iPhone 7, а також інших моделей для нас звична справа. Ми займаємось цим вже більше трьох років і вже «набили руку» на цій роботі. Зручне розташування не заставить довго шукати наш сервіс, а ціни вас приємно здивують.

   Щоб уточнити будь-які деталі – телефонуйте прямо зараз і ми з радістю відповімо на всі запитання. А якщо вам потрібна термінова заміна скла iPhone 7 в м. Львів – не гайте часу, приходьте негайно в наш сервіс і ми швидко здійснимо необхідну роботу в короткі терміни.

   Адреса

   м. Львів, пл. Осмомисла 4

   Робочий час

   Пн-Пт: 10:00 - 19:00
   Сб: 10:00 - 15:00

    Ім’я*
    Телефон*
    Модель iPhone
    Деталі

    Вас може зацікавити заміна скла

    iPhone 8
    iPhone 7 plus
    iPhone 6s plus