Заміна скла / екрану iPhone 7 plus в м. Львів

Продукція Apple дуже затребувана за рахунок розробки якісних електронних приладів. Яскравим прикладом лінійки сучасних айфонів є iPhone 7 plus. Навіть з виходом iPhone X, телефони сьомого покоління не втратили своєї актуальності. Це такий же чудовий смартфон, які і рік тому, проте час не стоїть на місці і сліди використання дають про себе знати. Рано чи пізно вам знадобиться ремонт iPhone 7 plus і скоріш за все – це буде заміна скла.

Час: до 3 годин

Ремонт телефона iphone 7 plus

  Ім’я*
  Телефон*

  Механічні пошкодження скла – це найпоширеніша проблема серед всіх власників смартфонів. Звичайно з кожним роком в яблучні й компанії покращують рівень захисту, проте ситуації трапляються різні і вберегтись від всього не можливо. Заміна скла iPhone 7 plus – процес не довгий але вимагає знань, досвіду та відповідного обладнання.

  Заміна скла iPhone 7 plus

  Рожевий iphone 7 plus Заміна скла на iPhone 7 plus – процес складний але в умілих руках він пройде швидко та без зайвих проблем. Звісно ви можете спробувати провести цю роботу самостійно. На ютубі є безліч відео як це зробити. Хочемо застерегти, що найчастіше така робота завершується порваним шлейфом і виникненням безлічі нових проблем. І бажання зекономити приведе до більших трат.

  Заміна скла iPhone 7 plus не настільки дорога процедура щоб на ній економити. Звертайтесь в наш сервіс, ми усунемо проблему, а ви ще й отримаєте гарантію на виконану роботу.

  +380989165286

   Ім’я*
   Телефон*
   Модель iPhone
   Деталі

   Заміна скла iPhone 7 plus від Screenfix

   Заміна скла iPhone 7 plus в нашому сервісі – це завжди:

   • Швидке виконання замовлення
   • Найнижчі ціни у Львові
   • Тільки якісні комплектуючі
   • Гарантія на виконану роботу
   • Висока кваліфікація працівників
   • Ми ніколи не нав’язуємо додаткові послуги

   Ось уже більше 3 років ми займаємось ремонтом iPhone 7 plus, а саме заміною скла. За цей час ми відточили свою майстерність, пройшли безліч навчань і прочитали чимало літератури, щоб проводити ремонт швидко, якісно і за доступною ціною.

   Адреса

   м. Львів, пл. Осмомисла 4

   Робочий час

   Пн-Пт: 10:00 - 19:00
   Сб: 10:00 - 18:00

   Вас може зацікавити заміна скла

   iPhone 8 plus
   iPhone 8
   iPhone 7