Ремонт iPhone 7 plus в м. Львів

Продукція Apple дуже затребувана за рахунок розробки якісних електронних приладів. Яскравим прикладом лінійки сучасних айфонів є iPhone 7 plus. Навіть з виходом iPhone X, телефони сьомого покоління не втратили своєї актуальності. Це такий же чудовий смартфон, які і рік тому, проте час не стоїть на місці і сліди використання дають про себе знати. Рано чи пізно вам знадобиться ремонт iPhone 7 plus і скоріш за все – це буде заміна скла.

Ремонт: від 2100 грн

Час: до 3 годин

Гарантія: 60 днів

Ремонт телефона iphone 7 plus
Ім’я*
Телефон*

Механічні пошкодження скла – це найпоширеніша проблема серед всіх власників смартфонів. Звичайно з кожним роком в яблучні й компанії покращують рівень захисту, проте ситуації трапляються різні і вберегтись від всього не можливо. Заміна скла iPhone 7 plus – процес не довгий але вимагає знань, досвіду та відповідного обладнання.

Заміна скла iPhone 7 plus

Рожевий iphone 7 plus Заміна скла на iPhone 7 plus – процес складний але в умілих руках він пройде швидко та без зайвих проблем. Звісно ви можете спробувати провести цю роботу самостійно. На ютубі є безліч відео як це зробити. Хочемо застерегти, що найчастіше така робота завершується порваним шлейфом і виникненням безлічі нових проблем. І бажання зекономити приведе до більших трат.

Заміна скла iPhone 7 plus не настільки дорога процедура щоб на ній економити. Звертайтесь в наш сервіс, ми усунемо проблему, а ви ще й отримаєте гарантію на виконану роботу.

+380989165286

Ім’я*
Телефон*
Модель iPhone
Деталі

Заміна скла iPhone 7 plus від Screenfix

Заміна скла iPhone 7 plus в нашому сервісі – це завжди:

  • Швидке виконання замовлення
  • Найнижчі ціни у Львові
  • Тільки якісні комплектуючі
  • Гарантія на виконану роботу
  • Висока кваліфікація працівників
  • Ми ніколи не нав’язуємо додаткові послуги

Ось уже більше 3 років ми займаємось ремонтом iPhone 7 plus, а саме заміною скла. За цей час ми відточили свою майстерність, пройшли безліч навчань і прочитали чимало літератури, щоб проводити ремонт швидко, якісно і за доступною ціною.

Адреса

м. Львів, пл. Осмомисла 4

Робочий час

Пн-Пт: 10:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

Вас може зацікавити заміна скла

iPhone 8 plus
iPhone 8
iPhone 7