Заміна скла iPhone 6s у м. Львів

Заміна скла iPhone 6s доволі поширена послуга не тільки у Львові, а й у всьому світі. В більшості випадків заміна проводиться після падіння гаджету. Збільшені розміри (у порівнянні з попередніми моделями) та слизькі поверхні тільки сприяють падінню і появі тріщин на скляній поверхні. Якщо тачскрін працює, тоді можна поміняти тільки скло, а не екран повністю.

Ремонт: від 1300 грн

Час: до 3 годин

Гарантія: 60 днів

Телефон iphone 6s, приклад ззаду і спереду

Ім’я*
Телефон*

Звичайно, всі ми розуміємо, що сучасний смартфон рано чи пізно може вийти з ладу, скло може тріснути, з’являються подряпини та інші не приємні моменти. Адже ніхто не відміняв механічні пошкодження. Враховуючи активний спосіб життя, зберегти телефон в цілісності хоча б протягом року – завдання доволі складне.

Але хвала Apple – вони знайшли вирішення цієї проблеми. Завдяки модулям, що легко заміняються ремонт iPhone 6s перестає бути такою суперскладною операцією. Для наших майстрів з величезним досвідом замінити скло iPhone 6s – звична справа. А сам телефон після такої роботи буде виглядати як щойно куплений.

Як проходить процедура заміни скла на iPhone 6s

Розбите скло в телефоні iphone 6sВідразу хочемо відмітити, що заміна скла на iPhone 6s процес складний, тому виконувати його вдома не рекомендується. В такому випадку успіх операції зведений до мінімуму. Є великий ризик допустити помилку і усугубити ситуацію. Заміна розбитого скла проводиться в такій послідовності:

  • Смартфон розбирається
  • Видаляються осколки
  • Видаляються залишки клею
  • Встановлюється нове скло
  • Смартфон збирається

Щоб ремонт вашого iPhone 6s пройшов успішно краще звернутись до спеціалістів. Де знайти таких людей? Звертайтесь в наш сервіс. Ми в найкоротші терміни здійснимо необхідний обсяг роботи, щоб ви не відчували дискомфорту через відсутність улюбленого гаджету.

Ремонт iPhone 6s у Львові від Screenfix

Ви обрали iPhone 6s через його функціональність та зручність але будь-яка поломка зводить ці переваги до нуля, а інколи і до неможливості користування. Зволікати з ремонтом не варто. Тому відразу звертайтесь в наш сервіс.

Щоб заміна скла iPhone 6s пройшла якомога швидше і зменшився час вашого очікування, в нас всі комплектуючі знаходяться на місці. Це дозволяє взятись за ремонт iPhone відразу після вашого звернення.

Чому обирають саме наш сервіс?

Досвід понад 3 роки

Швидкий
ремонт

Гарантія
60 днів

Зручне розташування

Завдяки досвіду та сучасному обладнанню ви можете бути впевненими в якості проведених робіт. Ми завжди абсолютно відкриті із клієнтами. Перш ніж взятись за роботу майстер оцінить і скаже ціну. І тільки після узгодження всіх деталей – візьметься за роботу.

Ціни ми намагаємось тримати максимально низькими. Ще одним нашим плюсом є те, що нас дуже легко знайти на карті, адже розташовуємось в самому центрі міста. Тому якщо вам потрібна заміна скла iPhone 6s у м. Львів – звертайтесь прямо зараз. І вже за декілька годин ваш телефон буде як новий.

Ім’я*
Телефон*
Модель iPhone
Деталі

Вас може зацікавити заміна скла

iPhone 6 plus
iPhone 6s plus
iPhone 7