Заміна скла / екрану iPhone 6s plus

Заміна скла iPhone 6s plus технічно складна та кропітка праця. Вона вимагає спеціальної підготовки і точного обладнання. Висока кваліфікація наших майстрів та якісна діагностика дозволяє здійснити цю процедуру за 2-3 годинки. Заміна проводиться тільки після ретельної перевірки. Сучасне обладнання дозволяє в найкоротші терміни провести ремонт iPhone 6s plus без втрати якості. Звернувшись в наш сервіс дозволить швидко відновити функціональність вашого смартфона.

Час: до 3 годин

Айфон 6s plus

  Ім’я*
  Телефон*

  Ми розуміємо скільки проблем може викликати поломаний телефон. Тому постійно вдосконалюємо навички та використовуємо нове обладнання щоб заміна скла проходила як найшвидше.

  Слід зазначити, що навіть такий довершений технічний пристрій як айфон шостої серії, цілком може зламатись. Найчастіше виникають проблеми зі склом адже воно першим приймає на себе удар. Проте, хочемо запевнити, хоч і заміна скла iPhone 6s plus – процес не простий, за багато років ми навчились його виконувати належним чином та без удару по вашій кишені.

  Ремонт iPhone 6s plus – куди звернутись

  Розбитий екран в iphone 6s plusВибираючи куди звернутись щоб здійснити ремонт iPhone 6s plus – збережіть свій гаманець та телефон і звертайтесь тільки в провірений сервіс. Підготовка більшості радіомайстрів і звичайних мобільних майстрів часто залишає бажати кращого. До рівня, на якому можна приступати до заміни скла чи будь-якого іншого виду ремонт iPhone – вони відверто не дотягують. Наші ж спеціалісти вже багато років займаються саме технікою Apple, а заміна скла iPhone 6s plus та інших моделей – це головна спеціалізація. Ми постійно вдосконалюємо знання та проводимо навчання, щоб надавати дійсно якісні послуги. Зверніть увагу, що спроби самостійного ремонту зазнають краху частіше ніж під час звернення в звичайну майстерню. Адже для ремонту iPhone необхідні інструменти та досвід, який відео з ютуба не можуть надати. Тому, задля економії власних нервів та коштів – звертайтесь в наш сервіс. Зручне розташування дозволить легко знайти його на карті. Телефонуйте прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію.

  +380989165286

  Адреса

  м. Львів, пл. Осмомисла 4

  Робочий час

  Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  Сб: 10:00 - 15:00

  Заміна скла iPhone 6s plus у Львові від ScreenFix

  Якщо у вашого iPhone 6s plus виникли проблеми з екраном і ви звернулись в наш сервіс, перш за все ми його продіагностуємо. Потім розповімо вам всі деталі, узгодимо ціну і тільки тоді візьмемось за ремонт.

  Довіряючи нам заміну екрану вашого iPhone 6s plus, ви отримуєте в своє розпорядження команду професіоналів, які цінують ваш час і зроблять все дуже швидко.

  Досвід
  5 роки

  Швидкий
  ремонт

  Гарантія
  30 днів

  Зручне розташування

  Щоб звернутись в наш сервіс не потрібно попередньо записувати чи телефонувати, просто приходьте і ми швидко виконаємо свою роботу.  Наш сервіс завжди готовий запропонувати якісний, доступний та швидкий ремонт вашого смартфона.

  Якщо сталась біда – не соромтесь, ви знаєте до кого звернутись.

   Ім’я*
   Телефон*
   Модель iPhone
   Деталі

   Вас може зацікавити заміна скла

   iPhone 6s
   iPhone 7 plus
   iPhone 7