Заміна скла / екрану iPhone 6 у Львові

Ви щасливий власник iPhone 6? Але сталась біда і екран ненароком розбився? Головне без паніки та не засмучуйтесь, таке трапляється кожен день. Це поломка номер 1 серед всіх власників смартфонів. А заміна скла iPhone 6 – звична справа для нашого сервісу. Щоб не погіршувати ситуацію, віднесіть ваш смартфон в ремонт і вже за годинку – дві він буде як новенький.

Залишити заявку на заміну

Час: до 3 годин

Ремонт iphone 6

  Ім’я*
  Телефон*

  Так, саме подряпини і тріщини на екрані – це те, що турбує власників iPhone, а можливо і всіх смартфонів. І кількість звернень по усуненню цієї проблеми тільки збільшується.

  Сучасні мобільні телефони мають все більший екран, що робить їх більш вразливими перед зовнішніми факторами. Дисплей Retina володіє прекрасними характеристиками передачі зображення, а також чудовою ударостійкістю. Проте навіть він не може вберегти абсолютно від всього. Падіння, розлитий чай, тертя по різноманітним поверхням – все це здійснює свій вплив.

  Зверніть увагу, що ремонт iPhone 6 не така вже й дорога процедура (точно дешевша за купівлю нового апарату). Якщо так склалось, що вам потрібна заміна скла iPhone 6 в м. Львів довірте цю роботу професіоналам. Звертайтесь в наш сервіс і ми швиденько відновимо ваш телефон.

  +380989165286

  Коли потрібна заміна екрану чи скла

  Слід зазначити, що багато власників iPhone 6 не поспішають міняти розбитий чи пошкоджений екран. Експерти стверджують, що використання приладу з пошкодженим екраном може призвести до більш серйозних наслідків. Наприклад, збільшується ймовірність потрапляння вологи.

  Розбите скло в iphone 6Тому, щоб уникнути повного ремонту iPhone 6, ми рекомендуємо вчасно замінити екран (скло). Адже, краще відразу витратити незначну суму на заміну скла, аніж потім витрачати значні суми на ремонт чи купівлю нового апарату.

  Пошкодження можуть виявлятись по різному:

  • Полоси на екрані
  • Відсутність підсвітки
  • Мерехтіння зображення
  • Скло має певні дефекти
  • Дисплей частково або повністю не відображає зображення

  Аби уникнути подальших проблем – зателефонуйте прямо зараз та запишіться в наш сервіс. Заміна скла iPhone 6 – процедура зовсім не тривала, тому не забере багато вашого часу.

  Заміна скла чи екрану iPhone 6 командою професіоналів

  Якщо ви бажаєте щоб заміна скла вашого iPhone 6 пройшла успішно, слід довірити цей процес досвідченому майстру. Таких майстрів ви точно знайдете в нашому сервісі.

  Заміна скла – звичний процес для наших працівників. За багато років праці, ця операція доведена до ідеалу. Таким чином ми забезпечуємо швидкий ремонт iPhone за доступними цінами.

  Вибрати наш сервіс означає отримати:

  Досвід понад 5 роки

  Швидкий
  ремонт

  Гарантія
  30 днів

  Зручне розташування

  Щоб відновити функціональність і естетичний вигляд вашого iPhone 6 потрібно зовсім не багато часу. Звертайтесь до нас: досвідчені майстри швидко замінять скло і відновлять роботу сенсорного тачскріну. Щоб дізнатись точну вартість ремонт – телефонуйте прямо зараз.

   Ім’я*
   Телефон*

   Самостійний ремонт iPhone 6

   Ремонт, а особливо заміна екрану в iPhone 6 – процес доволі складний і здійснити його належним чином в домашніх умовах практично не реально.

   По-перше – вам не вийде провести належну діагностику власними силами, щоб зрозуміти справжні причини поломки. Для цього потрібні відповідні навички та обладнання.

   По-друге – конструкція кріплення дисплею доволі складна, і самостійні спроби його заміни можуть плачевно завершитись.

   По-третє – звичайному користувачу важко відрізнити якісний дисплей від підробки. Тому зростає ризик здійснити заміну на гірший екран і скоро повторити процедуру заміни.

   Ремонт в сервісному центрі займе зовсім мало часу і не такий витратний як може здатись на перший погляд. Тому, якщо вам потрібна якісна заміна скла iPhone 6 в м. Львів чекаємо на вас в нашому сервісі.

    Ім’я*
    Телефон*
    Модель iPhone
    Деталі

    Вас може зацікавити заміна скла

    iPhone SE
    iPhone 6 plus
    iPhone 6s