Заміна скла / екрану iPhone 6 plus в м. Львів

Дисплею iPhone 6 plus не страшні різноманітні пошкодження завдяки ударостійкому склу. Воно забезпечує якісний захист при повсякденному використанні. Проте, наше життя дуже насичене та наповнене різноманітними ситуаціями які можуть призвести до пошкодження екрану. І вам може знадобитись заміна скла чи екрану iPhone 6 plus. Довірити цей процес слід досвідченим працівникам.

Залишити заявку на ремонт

Час: до 3 годин

Форма заявки для заміни скла iphone 6 plus

  Ім’я*
  Телефон*

  Скло iPhone 6 plus насправді доволі якісне але тільки у повсякденному використанні. А ситуації в нашому житті трапляються найрізноманітніші: подряпини від ключів, падіння, випадково сіли на смартфон, погризла собака. Доволі складно описати всі пригоди які можуть трапитись із сучасним телефоном. Приємна новина полягає в тому що під ремонт в iPhone 6 plus підлягає практично все.

  Якщо вам потрібно термінова заміна скла iPhone 6 plus у Львові, не зволікайте – телефонуйте прямо зараз і ми в найкоротші терміни відновимо його роботу.

  +380989165286

  Ремонт iPhone 6 plus

  Розбите скло в iphone 6 plusЧи складно здійснити ремонт iPhone 6 plus? Все залежить від пошкоджень яких зазнав смартфон. Якщо мова йде про заміну екрану – ця операція доволі складна і вимагає спеціалізованого обладнання. Практичний досвід та обладнання – це запорука вдалого ремонту.

  Не намагайтесь здійснити заміну скла самостійно. Тачскрін в iPhone 6 plus приклеєний до прилада так щільно, що від’єднати, а потім встановити його назад – не просто. Якщо ви довірите цей процес майстру без досвіду або спробуєте це зробити самостійно – можуть виникнути більш серйозні проблеми (наприклад пошкодження шлейфу).

  В такому випадку доведеться купувати цілий модуль і спроба зекономити на сервісі, заставить заплатити вдвічі більше.

  Ми ж гарантуємо якість проведених робіт. За багато років ми накопичили достатньо досвіду щоб заміна скла iPhone 6 plus – пройшла швидко та успішно.

  Телефонуйте прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію.

  Як нас знайти

  Адреса

  м. Львів, пл. Осмомисла 4

  Робочий час

  Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  Сб: 10:00 - 15:00

  Термінова заміна скла iPhone 6 plus

  Заміна скла  iPhone 6 plus може знадобитись з багатьох причин, ось декілька найпоширеніших:

  • Механічне пошкодження захисного скла (сколи, тріщини, тріщини та інші дефекти)
  • Втрата або часткова втрата чутливості тачскріну
  • Відшарування скла від матриці

  Звичайно краще уникати різноманітних поломок. Але якщо ви пошкодили свій телефон – звертайтесь за допомогою до професіоналів. Сервіс  Screenfix спеціалізується на ремонті iPhone.

  Наші переваги

  Досвід понад 5 роки

  Швидкий
  ремонт

  Гарантія
  30 днів

  Зручне розташування

  Звертайтесь до нас якщо вам потрібна заміна скла iPhone 6 plus у м. Львів. Цей процес не займе багато часу але зекономить вам кошти. Прийти в сервіс і здати телефон на ремонт ви можете без попередньої домовленості.

  Якщо у вас виникли запитання – зателефонуйте або напишіть нам прямо зараз.

   Ім’я*
   Телефон*
   Модель iPhone
   Деталі

   Вас може зацікавити заміна скла

   iPhone 6
   iPhone 6s
   iPhone 6s plus