Заміна скла iPhone 5s в м. Львів

В iPhone 5s встановлений чудовий дисплей, екран із захисним покриттям, що перешкоджає скупченню забруднень. І звичайно унікальне скло Gorilla Glass захищає дисплей від різноманітних дефектів. Протей які б зусилля не докладав виробник, уникнути поломки під час падіння доволі складно. А такі ситуації трапляються доволі часто, саме тому заміна скла iPhone 5s – така популярна річ серед його власників.

Залишити заявку на ремонт

Ремонт: від 800 грн

Час: до 3 годин

Гарантія: 60 днів

Заміна скла в телефоні iphone-5s

  Ім’я*
  Телефон*

  З року в рік найпоширенішим видом ремонту є заміна скла. Винні у цьому звичайно, що падіння, результатом яких є розбите скло. Проте рано засмучуватись, оскільки заміна скла iPhone 5s – така поширена операція, за багато років ми вже навчились усувати цю проблему швидко та якісно.

  Майстри сервісу Screenfix розуміють скільки незручностей приносить поломка улюбленого смартфону. Саме тому ми намагаємось усунути проблему в найкоротший термін. А коли ремонт iPhone 5s буде завершено – ви отримаєте гарантію.

  У Львові безліч сервісів які пропонують послуги такого плану але чи всі вони готові запропонувати низькі ціни? Наш сервіс завжди тримає ціни на мінімально можливих. Тому не гайте часу – телефонуйте прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію.

  +380989165286

  Ремонт iPhone 5s

  Розбитий екран в iPhone 5sВ мережі існує безліч сайтів, що наповнені інформацією та рекомендаціями по ремонту iPhone 5s своїми руками. Проте, жоден з них не відповідає за результати та подальший стан вашого телефону після таких експериментів.

  На противагу цьому, в наших майстрів є значний досвід, відповідні інструменти та сучасне обладнання. Разом вони забезпечують надійний та безпечний ремонт вашого смартфона. І дозволяє повернути айфон до попереднього робочого стану без значних затрат часу та коштів.

  А після заміни скла в iPhone 5s в нашому сервісі ви ще й отримаєте 60 днів гарантії.

  Кому довірити заміну скла iPhone 5s

  Ремонт iPhone 5s можна порівняти з ювелірною справою. В домашніх умовах провести таку роботу доволі складно. Адже заміна скла iPhone 5s повинна відбуватись з використанням відповідного обладнання та спеціалістом з відповідними знаннями. Саме тому слід обрати надійного та досвідченого ювеліра.

  Чому обирають саме наш сервіс:

  • Значний досвід роботи
  • Одні з найнижчих цін у Львові
  • Зручне розташування в центрі міста
  • Гарантія на виконану роботу

  Якщо вам потрібна заміна скла iPhone 5s в м. Львів – тоді запрошуємо відвідати наш сервіс, що знаходиться на пл. Осмомисла 4. У разі виникнення запитань – телефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію.

  Адреса

  м. Львів, пл. Осмомисла 4

  Робочий час

  Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  Сб: 10:00 - 15:00