Заміна скла iPhone 5c

iPhone 5c відрізняється надійністю та високою якістю, однак, попри це, його власники не застраховані від поломок, а особливо від заміни скла. Захисне скло цього смартфона є доволі тендітним елементом гаджету. У випадку його поломки, повноцінне використання телефону стане не можливим. Щоб заміна скла iPhone 5c пройшла успішно, слід звернутись до професіоналів. Заповніть форму замовлення і скоро ми усунемо вашу проблему.

Залишити заявку на ремонт

Ремонт: від 800 грн

Час: до 3 годин

Гарантія: 60 днів

Заміна скла в iphone 5c у Львові

  Ім’я*
  Телефон*

  Тонкий і легкий, стильний і продуктивний – все це можна сміливо сказати про iPhone 5c. Цей апарат прийшовся до смаку багатьом користувачам. В першу чергу із-за демократичної ціни, в другу – завдяки привабливому дизайну та відмінній функціональності. Проте, від поломок застрахуватись на 100% не можливо.

  Якщо з вашим смартфоном сталась біда – не спішіть бігти в магазин і купувати новий. Адже скоріш за все він ще підлягає ремонту. Заміна скла iPhone 5c – це операція на якій спеціалізується наш сервіс. Наші майстри завжди готові в найкоротші терміни повернути ваш телефон до життя. Телефонуйте прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію. Або приходьте в наш сервіс, що знаходиться на пл. Осмомисла 4.

  +380989165286

  Коли потрібна заміна скла iPhine 5c

  Розбите скло iPhone 5cПошкодження захисного скла – доволі поширена проблема. Частими причинами заміни екрану є:

  • Потрапляння рідини
  • Падіння апарату на тверду поверхню
  • Подряпини та потертості в результаті довгої експлуатації

  Зверніть увагу, що використання телефону з розбитим склом може призвести до появи інших неполадок. Усунення яких вимагатиме складнішого і дорожчого ремонту.

  Без наявності досвіду та спеціалізованого обладнання замінити скло в iPhone 5c практично неможливо. Не професійний підхід може тільки усугубити проблему. Тому при виявленні пошкоджень рекомендуємо звернутись в наш сервіс.

  Щоб здійснити роботу максимально точно і акуратно наші майстри використовуються спеціальне обладнання та напрацьовані методики.

  Чому обирають нас

  Наша компанія пропонує відмінний сервіс, контроль якості, а ще у нас завжди в наявності потрібні деталі. І це все доступно недорого, що є ще одним плюсом. За багато років роботи ми накопичили значний досвід, тому ремонт iPhone здійснюємо з гарантією на виконану роботу.

  3 роки
  досвіду

  Швидкий
  ремонт

  Гарантія
  60 днів

  Зручне
  розташування

  Вам сподобалась пропозиція та вартість виконання роботи? Тоді чекаємо на ваш візит в наш сервіс. Якщо у вас виникли запитання телефонуйте прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію. Наші працівники детально розкажуть як проходить заміна скла iPhone 5c та проконсультують по інших питаннях.

   Ім’я*
   Телефон*