Заміна скла iPhone 5

Смартфони Apple 5 серії свого часу поставили рекорди продажів, тому не дивно, що ремонт iPhone 5 такий затребуваний серед мешканців міста Львів. А заміна скла iPhone 5це найпопулярніший вид робіт, що проводиться з цим апаратом.

Ви власник такого смартфону і шукаєте надійний сервіс для ремонту? Звертайтесь в Screenfix. Ми надаємо послуги високої якості за доступними цінами. Не зволікайте та звертайтесь прямо зараз.

Залишити заявку на ремонт

Ремонт: від 800 грн

Час: до 3 годин

Гарантія: 60 днів

  Ім’я*
  Телефон*

  Заміна скла – операція не складна але вимагає професіоналізму та досвіду роботи. Заміна екрану iPhone 5 зазвичай відбувається при клієнтові, за допомогою інструментів та відпрацьованої технології.

  Якщо ви щасливий власник айфону п’ятої серії але склалось так, що екран розбився – не засмучуйтесь. Спеціалісти нашого сервісу завжди готові в найкоротші терміни здійснити все необхідно, щоб ваш смартфон якнайшвидше відновив своє функціонування.

  Виникли запитання? Приходьте в наш сервіс, що знаходиться в м. Львів на пл. Осмомисла 4. Або телефонуйте прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію.

  +380989165286

  Самостійний ремонт iPhone 5

  Розбитий екран айфона 5Безперечно, поломка улюбленого телефону засмучує власника. Але ні в якому разі не намагайтесь здійснити ремонт самостійно. Тим паче якщо у вас немає відповідних знань та навичок.

  Запам’ятайте, ремонт iPhone 5 не допускає експериментів, адже це може тільки погіршити і без того серйозну проблему. Краще довірити цю справу спеціалістам, що знають ці гаджети від А до Я.

  Особливо це стосується заміни скла на iPhone 5. Ця процедура вимагає відповідного обладнання та знань. Тому ні в якому разі не намагайтесь здійснити цю роботу в домашніх умовах.

  Де здійснити ремонт та заміну iPhone 5 у Львові

  Будь-яка техніка має властивість ламатись. Причин може бути безліч, від неакуратного використання до виробничого браку. Телефони яблучної компанії 5 серії не виключення. Слід зазначити, що будь-яка поломка негативно позначається на функціональності. Тому не відкладайте ремонт свого iPhone 5 в далекий ящик.

  Мабуть зараз ви подумали: «Гаразд, мені потрібна заміна скла в iPhone 5, куди ж звернутись?». Це дійсно важливе питання. Хочемо запевнити, що наш сервіс спеціалізується саме на усуненню цієї проблеми.

  Ціни ми тримаємо на мінімально можливому рівні і ведемо повністю відкритий розрахунок з клієнтами. А також ми цінуємо ваш час, тому на роботу намагаємось зробити якомога швидше.

  Як нас знайти

  Адреса

  м. Львів, пл. Осмомисла 4

  Робочий час

  Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  Сб: 10:00 - 15:00

  Чому обираються саме нас

  • Великий досвід роботи
  • Дружній та професійний колектив
  • Допомагаємо зекономити клієнтам
  • Гарантія 60 днів
  • Швидкі терміни виконання

  Якщо вам потрібна заміна скла iPhone в м. Львів – звертайтесь в наш сервіс. Ми зробимо все в найкоротші терміни та з гарантією на виконану роботу.