Заміна скла в iPhone 11 Pro в м. Львів

Професійна заміна скла iPhone 11 Pro виручить всіх власників нової моделі. Тим більше, що її ремонт виконується поки не у всіх сервісах. Зрозуміло, досвідчені фахівці центру завжди готові відповідально підійти до проблеми клієнта і вирішити її за допомогою використання професійного обладнання.

Час: до 3 годин

iphone-11-pro

  Ім’я*
  Телефон*

  Поміняти скло необхідно навіть в тих випадках, коли робота смартфона не була порушена, оскільки самі осколки і нерівні краї можуть викликати труднощі при використанні гаджета, або потрапляння вологи. Досвідчений майстер виконає зняття старого пошкодженого скла за допомогою відпрацьованої технології на спеціальному обладнанні при температурі — 90 градусів за Цельсієм. Після цього, будуть підібрані і встановлені нові комплектуючі.

  Монтаж нового скла і рамки проводиться прямо на дисплейний модуль по спеціальній вакуумній технології. Таким чином, вдається помітно прискорити процес проведення даної операції. Далі фахівець виконує складання Айфона з використанням спеціального інструментарію. Процеси повністю відпрацьовані і безпечні і не позначаються надалі на роботі смартфона.

  Наші переваги

  Досвід понад 5 роки

  Швидкий
  ремонт

  Гарантія
  30 днів

  Зручне розташування