Ремонт iPhone в м. Львів

Сучасний телефон представляє собою багатофункціональний засіб зв’язку. Дзвінки, СМС, календар, записник – це мала частина того, що включає в себе сучасний iPhone. Вихід його з ладу створить безліч клопотів. Ми розуміємо наскільки важлива для вас бути постійно на зв’язку, тому пропонуємо якісний, недорогий та швидкий ремонт айфонів у м. Львів.

iphone-12-pro-max-white
12 Pro Max
12 Pro
iphone-12-white
12
iphone-12-mini-green
12 Mini
iphone-se-2020
SE 2 2020
iphone-11-pro-max-green
11 Pro Max
iphone-11-pro-green
11 Pro
iphone-11-purple
11
iPhone Xs Max
iPhone Xs
apple-iphone-xr
iPhone Xr
iPhone X
8
8 plus
7 plus
7
6s plus
6s
6 plus
6

Наша компанія проводить ремонт iPhone від 6 моделі до 12. Ми завжди йдемо на зустріч клієнтам та пропонуємо оптимальні ціни за відмінну якість виконаних робіт. Телефонуйте прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію.

+380989165286

Заміна екрану в айфоні

Приймаємо замовлення на заміну скла в iPhone по всій Україні

На вашу думку, з якою проблемою найчастіше стикаються власники айфонів (а можливо і всіх інших мобільних телефонів)? Будь який працівник, що здійснює ремонт iPhone відповість вам не задумуючись – це заміна екрану на айфоні.

З кожним роком телефони стають все більшими а екран займає все більшу площу. В iPhone X – це фактично вся передня частина. Саме такі великі розміри стають причиною різноманітних тріщин та подряпин на дисплеї. Враховуючи те, що під склом знаходиться безліч модулів та сенсорних елементів, заміна скла на айфоні – це робота з якою не потрібно зволікати. Адже найменше потрапляння вологи може спричинити ще серйозніші проблеми.

Наш сервіс спеціалізується саме на цьому виді робіт. Саме тому, якщо вам потрібна заміна екрану в айфоні – зв’яжіться з нами не зволікаючи.

  Ім’я*
  Телефон*

  Чому обирають нас

  Досвід понад 5 роки

  Швидкий
  ремонт

  Гарантія
  30 днів

  Зручне розташування

  Як нас знайти

  Адреса

  м. Львів, пл. Осмомисла 4

  Робочий час

  Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  Сб: 10:00 - 18:00

  Ремонт iPhone від Screenfix

  Ремонт iPhone (заміна екрану в айфоні) здійснюється безпосередньо в нашому сервісі. Найпростіше зателефонувати або відразу прийти у віділення — адресу та ви знайдете вище або на сторінці «Контакти». Ми побудували процес роботи таким чином, що ваше звернення буде абсолютно безкоштовним до повного узгодженя всіх деталей.

  3 варіанти звернення:

  • Особисто, в сервісний центр
  • По телефону
  • Через заявку на сайті

  Консультанти можуть відповісти на всі запитання, назвати список можливих несправностей та вартість роботи. В цьому випадку ви зекономите час, не шукаючи інформацію на сайті чи в інтернеті.

  Для відвідування сервісу записуватись не потрібно. Ви приходите і ми відразу беремось за роботу. Якщо ви шукаєте хто здійснює якісний та не дорогий ремонт айфонів в м. Львів — припиняйте пошуки, ви знайшли таке місце.

   Ім’я*
   Телефон*
   Модель iPhone
   Деталі