Про команду Screenfix

Ремонт айфонів, а саме заміна скла — це головна спеціальність команди Screenfix. Ми володіємо всім необхідним професійним обладнанням, що дозволяє виконувати швидку та якісну заміну екранів iPhone. Зазвичай цю роботу ми виконуємо протягом 2-3 годин. 

Для вашої зручності ми обладнали сервіс в самому центрі міста Львів, на площі Осмомисла 4. Знайти нас дуже легко. Зверніть увагу, що наші майстри не працюють на виїзді, тому що тільки в майстерні ми можемо бути впевненними в якості виконаної роботи. 

В ремонті використовуємо тільки якісні запчастини та комплектуючі. За більш ніж 3 роки досвіду, ми накопичили значну базу перевірених постачальників. 

  Ім’я*
  Телефон*

  Наша команда складається виключно з любителів та власників Apple, а тому знаємо всі тонкощі та секрети роботи з цією технікою. Ремонт айфонів — не повсякденна, рутинна, робота,а а улюблене та цікаве заняття. І найголовніше — це ціни, ми намагаємось тримати ціни найнижчими у Львові, при цьому зберігаючи високу якість роботи.

  Також, хочемо додати, що ми працюємо не на кількість, а на якість. Саме тому більшість клієнтів приходить до нас по рекомендації родичів та друзів. Якщо виникла проблема з айфоном — двері нашого сервісу завжди відкриті для вас.

  Досягаємо таких результатів завдяки:

  Як нас знайти

  Адреса

  м. Львів, пл. Осмомисла 4

  Робочий час

  Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  Сб: 10:00 - 18:00